: Törő Béláné

4024 Debrecen, Varga utca 23.

Tel: 52/314-077

Méhecske

Fakopáncs

Pillangó

Csiga

Katica

Bóbita

Óvodánk a belváros szívében, csendes, zöld esztétikus környezetben, szakmailag felkészült, tapasztalt, sokoldalúan képzett óvodapedagógusokkal várja a gyermekeket. Debrecenben egyedüli óvodaként működünk mentálhigiénés (lelki egészség) pedagógiai programmal „Program a gyermekek testi, lelki egészségéért a szeret erejével" címmel. Nagy hangsúlyt fektetünk a gyermekek testi, lelki, szellemi fejlesztésére sokoldalú tevékenységeken keresztül. A szülőkkel szorosan együttműködve alakítjuk, segítjük gyermekeink mentálhigiénés szemléletének kialakítását. Tesszük mindezt személyes példaadással, tudatos, reális önismerettel, családias, nyugodt légkörben, a gyermekek egyéniségének elfogadásával.