: Tasnádi Józsefné

Nyuszi

Süni

Pillangó

A tevékenységközpontú nevelési programot választotta az óvoda nevelőtestülete az óvodai nevelés országos alapprogramjából.
A tevékenység és a képességfejlesztés kölcsönhatásában a kooperációs és a kommunikációs képességet emeli ki a program. Kiemelt szerepet kap az anyanyelvi nevelés, a kommunikációs képességek fejlesztése, a környezet valódiságának megismerése, védelme, valamint a családdal való hatékony együttműködés. A szabadidős tevékenység lényege a szabad tevékenységválasztás, mely által a gyerekek megtanulnak gazdálkodni idejükkel. Az óvónők bőséges választékot kínálnak fel nekik, mint a bábozást, dramtizálást, festést, rajzolást, népi -és dalos játékokat, origami készítést, társas játékokat, sakkozást, malmozást, barkácsolást, szövést, fonást, mese-és vershallgatást, mozgásos játékot és sportolást.