: Lipcseiné Szabó Ildikó

4028 Debrecen, Ótemető utca 9.

Tel: 52/414-462

Telephely :

4033 Debrecen, Bányai Júlia utca 10.

Tel: 52/414-462

Kedves Szülők !

Csoportjaink a székhelyünkön

Pillangó

Maci

Nyuszi

Vuk

Katica

Csoportjaink a telephelyünkön

Süni

Katica

Őzike

Maci

Az Angyalkert Óvoda 2 feladat ellátási helyen összesen 9 csoporttal működő, önkormányzati fenntartású intézmény. Az óvoda programja szerinti nevelés kiemelt feladatai az egészséges életmód,  érzelmi, erkölcsi, közösségi nevelés, anyanyelvi-értelmi fejlesztés. Mindezek mellett célunk a környezettudatos magatartás életszemléletének kialakítása, környezetünk értekeinek megőrzése.
Udvarunkon is folyamatosan bővítjük a játékeszközök beszerzését, melyek elősegítik a gyermekek harmonikus, egészséges fejlődését, mozgásigényük kielégítését.
A tudatos, tervszerű óvónői munkával garantálható a gyerekek egyéni képességeinek megfelelő fejlesztése.
Mindent megteszünk azért, hogy olyan gyermekeket neveljünk, akik szeretettel, örömmel, jönnek óvodánkba, az élmények feldolgozását támogató környezetben készek a befogadásra, a felnőttekkel és társaikkal való kapcsolatukat a bizalom, a szeretet az elfogadás, a segítőkészség és a megbecsülés övezi.